Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
undefined napisał:
" Mam nadzieję że kuretorium albo wydz. oświaty lubelskiego magistratu (z pisowską dyrekcją) zablokują tę indoktrynację młodzieży" - bowiem od indoktrynacji są księża. IM WOLNO zniekształcać umysły dzieci wiskając jakieś bzdurne pacierze nie mające NIC wspólnego z Chrystusem. Również PISowi wolno indoktrynować dzieci wciskając im jakieś kocopoły o żołnierzach wyklętych i jak to Lech Kaczyński komunę obalał. Nie różnice się w tym niczym od islamistów, którzy swoje i tylko swoje tolerują. Wszystko, co inne to 
undefined napisał:
jedz chociazby doniemiec i zobacz czym roznia sie Polacy od islamistow juz na dworcu czy lotnisku bedziesz widzialroznice obys tylko osobiscie jej nie doswiadczyl.  szkoda ze piszesz komentarze nie znajac faktow. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
technik z A2 napisał:
Tomciu Kitliński! Ale ty jesteś śmieszny z tą swoją anarchią, hipokryzją i zapraszaniem nachodźców... A pamiętasz jak zaprosiłeś mnie do siebie na chatkę na Dziesiątej, włączyłeś obrzydliwy film Passoliniego pt. 'Salo' (jeszcze na VHS)? Mimo, że byłeś w związku z Pawłem i doskonale wiedziałeś, że jestem hetero, to chciałeś mnie puknąć? A pamiętasz swój obrzydliwy tekst z lesbijka.org pt 'Kicz bogoojczyźniany i przedsmak wodzostwa', który usunąłeś i w którym szkalujesz śp. L. Kaczyńskiego? Ilekroś w sieci pojawi się twoje nazwisko, facjata, tekst czy próby wciskania ludziom lewackiego kitu, tylekroć będę wklejał ten tekst i pisał JAK BYŁO. To taka moja mała krucjata w walce z pychą i arogancją tego świata.  
 popieram. tosa wlasnie tacy ludzie iteraz chca aby indoktrynowali nasze dzieci. skandal!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla wojewody ktory maszeruje z narodowcami. Panie Wojewody prosze zablokowac to przedsięwzięcie. to skandal!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że młodzież ich wyśmieje i wygwiżdże podczas tych wykładów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy w Niemczech to prości robole, a na Warschauer strasse to bezdomni żebracy. U nas we Wschodniej Polsce imigranci to porządni pracownicy, albo turyści, albo goście i artysci. Tajemnica i kluczem sukcesu Lublina jest aktywowanie wszystkich mieszkańców i gości.
The positive effect of talents displayed by different communities is rather obvious; however, the ability to control its intensity is an art.
A miarą przydatności społecznej tak lublinan od dziada pradziada, jak i nowo przybyłych studentów, pracowników czy gości jest.... ZAANGAŻOWANIE W SZTUKĘ. To dotyczy każdego. I wiemy jak działa. Nie znam wielu Miast w Polsce, które angażowałyby w sztukę w tak szerokim spekturm jak Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz warzocha wstyd dla Krasnika pan przynosi, nie dla islamizacji Polski te pana slogany " ksenofobia, rasizm i szczucie naiwnego" zalosne. wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko NIE weźmie w tym udziału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przyjdą do szkoły mojego dziecka to osobiście ich wyprowadzę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fatalnie się dzieje w moim kraju. Kiedyś o Polsce mówiło się, że to gościnny kraj a teraz? Wstydzę się, że nasza gościnność zniknęła a pojawiła się nienawiść do każdego kto nie jest Polakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważajcie, bo to nieźli prowokatorzy. Oni tylko czekają na to, aż zaczniemy na nich wieszać psy czy pluć im pod nogi. Wtedy w te pędy w nimbie męczenników pobiegną jak ich guru Borys Budka skarżyć się w prasie niemieckiej i brytyjskiej na to, jak są szykanowani i prześladowani w Polsce. Grzecznie pokazać im drzwi i już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podawać tym ludziom ręki - nie wiadomo, gdzie je trzymają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal !!!! Kto za to personalnie odpowiada ??!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajęcia z nachodźctwa??? Gonić to lewactwo! A kysz!!! Do Macrona i Francji, stanu wyjątkowego i nożowników na plażach, gooonić i POgonić!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dość ambitne zakładać, że ludzie, którzy dopuszczają się takich czynków, chodzą/chodzili do szkoły średniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Partia Razem ma w Polsce takie samo poparcie społeczne, jak zwolennicy zalegalizowania pedofilii. Tolerancji w szkole powinno się uczyć na godzinach wychowawczych. Zapewne, tak czy inaczej wpuści się ich do szkół. I daję głowę, że nie wspomną słowem o zagrożeniach związanych ze ślepym przyjmowaniem uchodźców, którzy nie asymilują się w żadnym europejskim kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedźcie z tą swoją "tolerancją " do upragnionych uchodźców. Zróbcie im wykłady identyczne jakie chcecie głosić w polskich szkołach. Proponuje aby każda z osób na zdjęciu przez tydzień samotnie mieszkała i prowadziła wykłady w obozach. Jak wrócicie to pogadamy o waszej tolerancji, bo tolerancja nachodźców już dała się poznać np. w Rymini (swoją drogą może wygłosiliście jakiś komentarz do tych "ubogaceń kulturowych"). Jesteśmy u siebie i to nie my musimy się dostosowywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***niepoprawni.pl/sites/default/files/styles/grafika_pe_ny__480w_/public/galerie/9967-zbyszek%20nieweglowski/merkel_polska.gif?itok=i46zw8n_
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Homo Faber promuje homoseksualizm. Łapy precz od dzieci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze, należy potępić wszelkie akty agresji skierowanej przeciwko innym narodowościom czy rasom ze względu na ich pochodzenie czy kolor skóry. W każdym społeczeństwie znajdzie się jakiś jełop, który będzie darł ryja o Polsce dla Polaków, czy Hiszpanii dla Hiszpanów. Po drugie, uchodźcy zawsze powinni być witani. Ale UCHODŹCY, czyli ludzie uciekający przed wojną lub katastrofami naturalnymi. To co obserwujemy, to najazd połowy Afryki, niestety większości muzułmańskiej, w celu przejęcia Europy. Czy lewicowcy tego nie widzą? Po trzecie, jakim baranem trzeba być, żeby nie widzieć, iz wielokulturowość to nie jest żadna wartość, tylko ogromny problem. Czy ci lewicowcy nigdy nie byli we Francji, Niemczech, Holandii? Nie widzieli zdemolowanych posesji przejętych przez muzułmanów? A po czwarte, jeżeli pojawią się w szkole mojego dziecka, osobiście wywlokę i sprzedam kopniaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
technik z A2 napisał:
Tomciu Kitliński! Ale ty jesteś śmieszny z tą swoją anarchią, hipokryzją i zapraszaniem nachodźców... A pamiętasz jak zaprosiłeś mnie do siebie na chatkę na Dziesiątej, włączyłeś obrzydliwy film Passoliniego pt. 'Salo' (jeszcze na VHS)? Mimo, że byłeś w związku z Pawłem i doskonale wiedziałeś, że jestem hetero, to chciałeś mnie puknąć? A pamiętasz swój obrzydliwy tekst z lesbijka.org pt 'Kicz bogoojczyźniany i przedsmak wodzostwa', który usunąłeś i w którym szkalujesz śp. L. Kaczyńskiego? Ilekroś w sieci pojawi się twoje nazwisko, facjata, tekst czy próby wciskania ludziom lewackiego kitu, tylekroć będę wklejał ten tekst i pisał JAK BYŁO. To taka moja mała krucjata w walce z pychą i arogancją tego świata.  
 brawo, gonić zboczonych lewaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...